Vtipy

28. října 2008 v 9:12 | žaneta
O blondýnce

jde blondýnka do německého obchodu pro baterky a prodavači říká: jedny baterky prosím. A on odpoví : Vie bitte?? ( čte se víbite) a ona řekne : NE nabité

Nadbytek
V letadle letí Rus, Číňan Čech a Róm. Rus najednou začne vyhazovat zlaté cihly a ostatní se ho ptají: "Co děláš?" Rus v klidu odpoví:"My toho máme v Rusku hodně." Najednou začne vyhazovat Číňan počítače, kopírky atd. Ostatní říkají: "Co děláš?" On řekne: My toho máme v Číně hodně. Čech neví, co má vyhodit a najednou mu docvakne jedna věc, podívá se na cigána a ten říká: "To ať tě ani nenapadne!"

Bleší robota
Přijde chlap k doktorovi a říká: "Pane doktore,padají mně vlasy, co s tím mám dělat?" Doktor mu dá nějaké prášky a řekne mu, aby přišel na kontrolu příští týden. Za týden chlap přijde a stěžuje si: "Pane doktore, ty vlasy mi padají čím dál víc!" Doktor vezme lupu, podívá se mu na vlasy a říká: "No jo to se nedivím, když vám tam sedí blecha, drží žiletku a zpívá: "Gilette-pro muže to nejlepší."

Žena u psychiatra
Jde žena k psychiatrovi a říká mu: "Pane doktore já mám takový problém, že mě všichni ignorují." Psychiatr řekne: "Další prosím."

Slon a tchoř
Jde slon a tchoř po poušti oba jsou žízniví a utahaní a slon říká: Já necítím nohy. A tchoř říká : tak si čichni k mejm.

Slon a mravenec
Slon a mravenec hrají na schovávanou a mravenec říká : slone ty budeš pykat . Až slon dopyká začne hledat mravence 1hodinu , 1den,1 tyden,1 měsíc a potom slon říká : Ten mravenec už je někde v prdeli . Za chvíli vyleze mravenec ze sloní p.... a říká to neplatí ty ses díval!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama